Oprogramowanie dla biznesu

Oprogramowanie dla biznesu

Czy wiesz, że…?

Właściwy wybór systemu oraz partnera wdrożeniowego to minimalizacja ryzyka niepowodzenia wdrożenia, które skutkowałoby uniemożliwieniem właściwego funkcjonowania firmy.

 • 1.

  Badanie potrzeb

  Zdajemy sobie sprawę, że szukanie najlepszej oferty na system dla Twojej firmy potrafi być uciążliwym procesem. Chcemy Ci go ułatwić. Na pierwsze spotkanie wyślemy specjalistę, który zbada Twoje oczekiwania, pozna problematykę Twojej branży i opowie Ci, z czym wiąże się wdrożenie nowego systemu do Twojej firmy.

 • Przygotowanie
  matrycy potrzeb

  2.

  Na podstawie pierwszej rozmowy przygotujemy matrycę potrzeb. Jest to uporządkowana lista Twoich oczekiwań, która posłuży nam w dalszym procesie zakupu oprogramowania do przedstawienia dokładnych kosztów poszczególnych funkcjonalności, dzięki czemu będziesz precyzyjnie wiedział za co płacisz.

 • 3.

  Prezentacja systemu i przedstawienie oferty

   

  Pora na konkrety! Przyjedziemy do Ciebie z ofertą cenową oraz prezentacją skupiającą się na kwestiach, które uwzględniliśmy przy tworzeniu Twojej macierzy potrzeb. To jest czas na omówienie planu wdrożenia oraz pytania techniczne.

 • Ustalenie szczegółów
  i harmonogramu
  współpracy

  4.

  Po akceptacji oferty pozostaje ustalenie terminu wdrożenia i dokładnej specyfikacji, na podstawie której nasi ekspercji skonfigurują Twój system.

 • 5.

  Instalacja, konfiguracja
  i szkolenie.

  To jest najważniejszy moment wpółpracy. Od niego zależy czy program poprawnie spełni swoją funkcję w przedsiębiorstwie. Nasi wdrożeniowcy zainstalują system, skonfigurują go pod Twoje potrzeby i przeszkolą personel, który będzie na nim pracował.